Stanowisko: Broker

Data publikacji: 2019-07-11

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Broker

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa grupy spółek powiązanych kapitałowo;
  • Identyfikacja ryzyka, poszukiwanie ochrony ubezpieczeniowej, doradztwo;
  • negocjowanie warunków ubezpieczeń z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz przygotowanie dokumentacji;
  • wsparcie merytoryczne Zarządu;
  • dbałość o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczny i/lub prawnicze;
  • min. 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku pracy;
  • posiadanie licencji brokerskiej- warunek konieczny;
  • kompetencje negocjacyjne;
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę pracę bądź umowę B2B;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów;
  • pracę w dużej strukturze o zasięgu międzynarodowym;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.