Stanowisko: Business Development Manager IT

Data publikacji: 2020-03-12

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Business Development Manager IT

Miejsce pracy: Wrocław, Gdańsk, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie nowych możliwości rozwojowych dla firmy,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów, identyfikowanie ich potrzeb i realizacja,
  • rozwój współpracy z obecnymi kontrahentami,
  • doradztwo w wyborze strategii i rozwoju obsługiwanych klientów,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • wsparcie przy opracowywaniu strategii marketingowej przedsiębiorstwa.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenia w sprzedaży usług z sektora IT,
  • szeroka wiedza na temat rozwiązań IT,
  • bardzo dobrze rozwinięty cross-selling,
  • dobra znajomość rynku,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego ( min. B2).

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia,
  • współpraca na podstawie UoP lub B2B,
  • pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów (karta sportowa / prywatna opieka medyczna/ ubezpieczenie na życie),
  • uczestnictwo w szkoleniach dostosowanych do Twoich potrzeb i oczekiwań,
  • uczestnictwo w interesujących wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą.