Stanowisko: Business Development Representative

Data publikacji: 2018-06-07

Business Development Representative

Miejsce pracy: Łomianki

ZADANIA:

• Pozyskiwanie nowych Klientów i partnerów handlowych
• Prezentowanie możliwości firmy
• Prowadzenie negocjacji handlowych
• Przygotowywanie ofert sprzedaży
• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pośredniej B2B
• Współpraca z innymi działami/ oddziałami firmy

WYMAGANIA:

Doświadczenie minimum rok w telefonicznej obsłudze Klienta i prowadzeniu korespondencji biznesowej
• Mile widziana będzie wiedza na temat biznesu i technologii Call Center oraz znajomości narzędzi IT (typu CRM, live chat)
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
• Umiejętności negocjacyjne, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z Klientem
• Pozytywne podejście do wykonywanych obowiązków
• Dobra organizacja oraz przestrzeganie czasu pracy
• Zorientowanie na wyniki oraz realizację celów
• Dynamizm, rzetelność oraz samodzielność w działaniu
• Wysoka kultura osobista
• Gotowość do relokacji do Warszawy (możliwa zmiana biura do Centrum Warszawy)

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie zależne od osiągniętej sprzedaży
• Prywatne lekcje języka angielskiego (1h/ tygodniowo) z lektorką w miejscu pracy, w godzinach pracy
• Praca poniedziałek – piątek w godzinach 8 – 16
• Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie oraz dofinansowanie do studiów
• Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
• Praca w międzynarodowym zespole
• Kontakt z nowymi technologiami