Stanowisko: Copywriter

Data publikacji: 2018-08-27

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Copywriter

Miejsce pracy: Gdańsk

Do Twoich zadań należeć będzie:
Tworzenie treści contentowych na potrzeby komunikacji marketingowej on-line i off-line. Organizacja wydarzeń promujących firmę, a także prowadzenie marki w mediach społecznościowych. Przygotowywanie materiałów marketingowych na targi i konferencje.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie oraz doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane wykształcenie w kierunku marketingowym lub pokrewnym oraz doświadczenie w tworzeniu tekstów branżowych (nowe technologie, elektronika).

Co możemy Ci zaoferować?
Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie. Możliwość ciągłego rozwoju i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Benefity takie jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, możliwość nauki języków obcych.