Stanowisko: Data Engineer

Data publikacji: 2021-02-16

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Data Engineer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie interfejsów pomiędzy systemami (np. SAP BW, Oracle, salesforce.com)
  • Budowanie data martów w oparciu o dostarczone lub przygotowane przypadki użycia
  • Optymalizowanie przepływów danych w celu poprawy efektywności oraz łatwości ponownego użycia
  • Projektowanie modeli baz danych, a także analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Implementację narządzi ETL/ELT oraz zapytań w języku SQL,
  • Integracja źródeł danych różnego pochodzenia oraz budowanie interaktywnych raportów
  • Współpraca z ekspertami domenowymi z różnych obszarów (np. IT, księgowość) w celu ustalenia i doprecyzowania wymagań

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze Business Intelligence, ETL/ELT lub analizie danych
  • Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w Pythonie
  • Doświadczenie w pracy w Linuxie
  • Dobra znajomość tematyki relacyjnych oraz wielowymiarowych baz danych i zagadnień optymalizacji kodu pod kątem wydajności
  • Doświadczenie w programowaniu w SQL oraz PL/SQL
  • Znajomość funkcji analitycznych w Oracle
  • Doświadczenie w integracji różnorodnych źródeł danych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata (UoP lub B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe wraz z dodatkowymi premiami
  • W przypadku B2B – płatny urlop i zwolnienie chorobowe
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – Opieka medyczna dla pracownika i członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, budżet na szkolenia.