Stanowisko: Doradca ds. obsługi klienta

Data publikacji: 2018-11-19

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Polska, Łódź

Zakres obowiązków:

  • Optymalizowanie wyników sprzedażowych
  • Aktywne podejmowanie działań zmierzających do budowania długofalowej i efektywnej współpracy
  • Zapewnienie sprawnej i przyjaznej obsługi Klientów
  • Wspieranie merytoryczne Pracowników sklepu w zakresie zakupów na raty

Wymagania:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Komunikatywności, otwartości
  • Doświadczenia na stanowisku dotyczącym obsługi klienta
  • Dyspozycyjności
  • Zaangażowania i rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków
  • Dokładności i umiejętności pracy pod presją czasu
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w systemie zmianowym, w systemie równoważnym
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 20 zł/ godz. brutto
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz