Stanowisko: DORADCA KLIENTA – ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Data publikacji: 2021-10-29

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA KLIENTA – ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów – biura projektowe, architekci, inwestorzy
  • Współpraca z aktualnymi klientami inwestycyjnymi firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji
  • Prezentacja oferty klientowi
  • Prowadzenie negocjacji i finalizacja umów
  • Monitorowanie rynku inwestycyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B
  • Doświadczenie w klientem inwestycyjnym – mile widziane
  • Wysoko rozwinięte kompetencje sprzedażowe
  • Umiejętność planowania pracy własnej
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • Zainteresowanie sztuką lub architekturą wnętrz – mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej firmie, wśród Pasjonatów Designu
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
  • Świetna atmosfera pracy 😊