Stanowisko: Doradca Techniczno–Handlowy

Data publikacji: 2020-06-19

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno–Handlowy

Miejsce pracy: śląskie, mazowieckie, pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sieci sprzedaży- aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji Klientami
  • Współpraca z hurtowniami, projektantami, inwestorami oraz wykonawcami
  • Przygotowywanie ofert,
  • Dobór optymalnych rozwiązań dla klientów
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień związanych z biernymi zabezpieczeniami ogniochronnymi obiektów
  • Dwuletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, kreatywność, konsekwencja w działaniu
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoka prowizja
  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy:
  • samochód służbowy,
  • telefon komórkowy,
  • laptop