Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Data publikacji: 2019-05-24

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: dolnośląskie, opolskie

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie sieci nowych klientów i utrzymywanie kontaktu z obecnymi;
  • zapewnienie efektywnej realizacji polityki sprzedaży w ramach struktur na podległym regionie;
  • profesjonalne wsparcie klientów w zakresie wiedzy produktowej oraz obsługi sprzedaży;
  • całościowe, samodzielne zarządzanie procesem sprzedażowym;
  • reprezentowanie firmy w trakcie wydarzeń branżowych;
  • współpraca z innymi działami firmy przy realizacji zamówień dla klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej i projektowej;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i zmysł techniczny;
  • umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • wykształcenie techniczne;
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia;
  • system premiowy zależny od osiąganych wyników;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • benefity pozapłacowe;
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy.