Stanowisko: Doradca w zakresie ubioru

Data publikacji: 2019-04-25

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca w zakresie ubioru

Miejsce pracy: Rzgów, Wrocław

Zakres obowiązków:

·        Profesjonalna obsługa KLIENTÓW

·        Dbanie o czystość oraz o wystrój salonu sprzedaży

·        Przyjmowanie i wykładanie towaru

·        Obsługa kasy fiskalnej,

·        Dbanie o należytą ekspozycję towarów,

·        Realizacja założonych celów sprzedażowych,

Wymagania:

·        Podstawowa znajomość obsługi komputera, terminala płatniczego

·        Dyspozycyjność, motywacja do pracy.

·        Komunikatywność i umiejętność budowania relacji.

·        Doświadczenie w sprzedaży odzieży – mile widziane

·        Znajomość języka angielskiego – mile widziane

Oferujemy:

·       Umowa o pracę lub umowa zlecenie

·        Elastyczny czas pracy

·        Atrakcyjny system wynagrodzeń.

·        Pakiet szkoleń startowych.

·        Przyjazna, rodzinna atmosferę

·        Jasne zasady zatrudnienia i wynagrodzeń

·        Wyjazdy służbowe

·        Atrakcyjne benefity dla pracowników: zniżki dla pracowników na asortymentu sklepu

·        Raz na 3 miesiące jest możliwość wyboru 3 rzeczy za darmo