Stanowisko: Dyrektor Departamentu Projektów Budowlanych

Data publikacji: 2018-11-27

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Departamentu Projektów Budowlanych

Miejsce pracy: małopolskie, śląskie

Zadania na stanowisku:

  • Planowanie, organizacja i kontrola nad powierzonymi projektami.
  • Zarządzanie podległym zespołem oraz dbanie o jego rozwój.
  • Opracowanie planów finansowych.
  • Opracowywanie polityki cenowej świadczonych usług.
  • Odpowiedzialność za osiąganie planowanych zysków przez podległą jednostkę.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem robotami w branży usług budowlanych.
  • Wykształcenie wyższe techniczne .
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami.
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  • Doświadczenie w planowaniu, prowadzeniu i rozliczaniu robót.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wielozadaniowość i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub UoP.
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiety szkoleń.
  • Udział w wydarzeniach branżowych.
  • Prywatny pakiet opieki medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczania grupowego.