Stanowisko: Dyrektor Finansowo-Administracyjny

Data publikacji: 2019-01-29

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Finansowo-Administracyjny

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • Wykonywanie sprawozdań finansowych oraz raportów
  • Planowanie,realizacja i kontrola budżetu
  • Sterowanie płynnością finansową firmy
  • Organizacja komórek finansowych, kadrowych i administracyjnych oraz bieżący nadzór nad nimi
  • Tworzenie,wdrażanie i kontrola realizacji procedur wewnętrznych
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa
  • Polityka zatrudniania, zarządzania, motywowania i rozwoju pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe- kierunkowe
  • Przynajmniej 5 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość języka rosyjskiego będzie miłym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wpływ na kształtowanie polityki firmy
  • Samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełen pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji