Stanowisko: Dyspozytor

Data publikacji: 2021-08-05

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Efektywne i terminowe prowadzenie własnej floty w transporcie międzynarodowym
  • Sprzedaż ładunków zewnętrznym przewoźnikom
  • Rozmowy handlowe
  • Budowanie trwałych relacji z partnerami logistycznymi
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Dyspozytora bądź pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość j. niemieckiego mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość rynku transportowego
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Stabilne zatrudnienie-umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem benefitów pozapłacowych
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju osobistego (kursy, szkolenia) i awansu zawodowego