Stanowisko: Ekspert ds. Digital Marketingu

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ekspert ds. Digital Marketingu

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • realizacja strategii marketingowej firmy
  • wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii reklamowych
  • organizacja i koordynacja zadań realizowanych w zespole Digital Marketingu
  • nadzór nad działaniami marketingowymi w ramach kanału online
  • opiniowanie treści tworzonych na potrzeby serwisów internetowych oraz mailingów
  • odpowiedzialność za realizację planu mailingowego
  • współpraca z innymi działami firmy, dostawcami, klientami i partnerami zewnętrznymi w zakresie prowadzenia działań marketingowych

Wymagania:

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim w obszarze marketingu i sprzedaży online
  • potrafisz zaplanować, przygotować i ocenić efektywność kampanii digitalowych
  • znasz modele atrybucji i wielokanałowe ścieżki konwersji
  • masz doskonałą znajomość obszaru SEM oraz wiedzę nt. SMS, UX, SEO, content marketing, email marketing, social media
  • potrafisz przeprowadzić analizę rentowności Klientów i usług w różnych kanałach
  • masz dobrą znajomość narzędzi: Google Ads,  FB Ads,  LinkedIn Ads,  Google Analytics,  Google Search Console, Tableau

Oferujemy:

  • pełną wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach rozwojowych
  • możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • pakiet atrakcyjnych benefitów