Stanowisko: ELEKTRYK – INSTALATOR I SERWISANT

Data publikacji: 2019-11-05

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ELEKTRYK – INSTALATOR I SERWISANT

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji systemów gaśniczych,
  • Przeglądy konserwacyjne instalacji,
  • Usuwanie awarii,
  • Realizacja zadań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, automatyki przemysłowej, mechaniki,
  • Zdolności manualne,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,
  • Pracowitość i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w branży p.poż (SSP) – mile widziane,
  • Znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Szkolenia branżowe, wewnętrzne,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Pracę w systemie jednozmianowym (8.00-16.00).