Stanowisko: Elektryk serwisant

Data publikacji: 2020-04-27

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk serwisant

Miejsce pracy: Wrocław, Imielin, Katowice

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • dokonywanie przeglądów maszyn;
  • pomiary i rozruch w obiektach przemysłowych;
  • modernizacja instalacji w obiektach przemysłowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w serwisie lub utrzymaniu ruchu;
  • znajomość podstaw automatyki przemysłowej;
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (do 3 tyg., na terenie Europy);
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dietami;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • niezbędne narzędzia pracy.