Stanowisko: Frezer

Data publikacji: 2018-10-30

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Frezer

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • przygotowywania i przezbrajania frezarek,
  • przygotowania części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki,
  • kontrolowania procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń),
  • organizacji i przeprowadzania prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • przygotowania raportów dotyczących pomiarów obrabianych detali,
  • ścisłej współpracy z pracownikami działu produkcji, technologii oraz zapewnienia jakości.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie III zmianowym

Wymagania:

  • min. wykształcenie zawodowe (preferowana obróbka skrawaniem),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej,
  • znajomość przygotowania maszyn skrawających do pracy,
  • dobra dyscyplina pracy oraz orientacja na jakość wykonywanych zadań,
  • nastawienie na pracę zespołową,
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie miesięczne
  • dodatek stażowy, nagrody jubileuszowe
  • bogaty pakiet socjalny, pakiet medyczny płacony przez pracodawcę