Stanowisko: Full-Stack Web Developer (.NET)

Data publikacji: 2019-05-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Full-Stack Web Developer (.NET)

Miejsce pracy: Opole, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

•     Praca nad rozwojem nowego dedykowanego oprogramowania klasy B2B oraz B2C w technologii .NET Core

•     Implementacja nowych procesów biznesowych

•     Utrzymanie oraz rozbudowa obecnych systemów, zarówno od strony backend jak i frontend

Wymagania:
•     Min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o platformę .NET lub udokumentowane projekty akademickie

•     Dobra znajomość ASP.NET MVC w połączeniu z Entity Framework

•     Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

•     Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

•     Znajomość HTML, CSS, JavaScript

•     Znajomość Angular 2+

•     Doświadczenie w pracy z narzędziami: GIT lub TFS oraz VisualStudio 2017

•     Znajomość baz danych MS SQL

Oferujemy:

•     Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

•     Udział w budowanym od podstaw nowoczesnym systemie informatycznym

•     Pracę w najnowszych technologiach

•     Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycie doświadczenia

•     Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole specjalistów

•     Przyjazną atmosferę w pracy

•     Wyjazdy oraz spotkania integracyjne