Stanowisko: Full-Stack Web Developer (PHP)

Data publikacji: 2019-05-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Full-Stack Web Developer (PHP)

Miejsce pracy: Opole, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

•     Prace związane z utrzymaniem oraz rozbudową stron oraz sklepów internetowych, zarówno od strony backend jak i frontend

•     Implementacja nowych procesów biznesowych

Wymagania:
•     Znajomość popularnych popularnych platform PHP (np. WordPress, Joomla, Prestashop)

•     Bardzo dobra znajomość HTML, CSS

•     Dobra znajomość JavaScript

•     Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

•     Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

•     Praktyczna znajomość Bootstrap

•     Znajomość framevorka Angular

•     Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT

•     Znajomość baz danych MySQL

Oferujemy:

•     Atrakcyjne wynagrodzenie wprost proporcjonalne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

•     Udział w budowanym od podstaw nowoczesnym systemie informatycznym

•     Pracę w najnowszych technologiach

•     Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycie doświadczenia

•     Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole specjalistów

•     Przyjazną atmosferę w pracy

•     Wyjazdy oraz spotkania integracyjne