Stanowisko: Główny/a Księgowy/a w spółce produkcyjnej

Data publikacji: 2021-04-22

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny/a Księgowy/a w spółce produkcyjnej

Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą działu księgowości,
  • Przygotowywanie miesięcznego bilansu oraz rachunku zysków i strat spółki.
  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z UoR i MSSF,
  • Nadzór nad sporządzaniem i zatwierdzanie deklaracji podatkowych i dokumentów statystycznych,
  • Planowanie roczne i kwartalne wyników finansowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów grupowych,
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w spółce produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość,
  • Aktualna wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego, w tym MSSF,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym zaawansowana umiejętność obsługi programu MS Excel,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Pracę w rozpoznawalnej, stabilnej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego.