Stanowisko: Główny/-a Księgowy/-a

Data publikacji: 2019-02-21

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główny/-a Księgowy/-a

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie rachunkowości Spółki w całości – wystawianie, weryfikacja i księgowanie wszystkich dokumentów kosztowych i przychodowych, płatności, książek i analiz.
  • Odpowiedzialność za prowadzenie i archiwizację ksiąg rachunkowych.
  • Współpraca z działem kadr – wszystkie związane z tym obowiązki – prowadzenie akt osobowych, naliczanie wynagrodzeń (w tym opłat i podatków), współpraca z ZUS, organami podatkowymi i celnymi.
  • Podejmowanie wszelkich działań związanych z podatkami i dochodami.
  • Współpraca z bankiem spółki.
  • Terminowe zgłaszanie i składanie deklaracji do Narodowego Banku Polskiego, urzędu statystycznego, organów podatkowych i celnych oraz innych organów.
  • Raportowanie do ARP.
  • Raportowanie do 100% partnerów zagranicznych – raporty finansowe i księgowe w MS Excel.
  • Reprezentowanie Zleceniodawcy przez audytora – wypełnianie rocznego sprawozdania finansowego.
  • Współpraca z innymi działami Spółki.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata na stanowisku Głównego księgowego w firmie o podobnym profilu (na przykład w handlu towarami masowymi lub w spółce z zagranicznym udziałem).
  • Znajomość systemów ERP.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).
  • Cechy osobowości: komunikatywność, zaangażowanie, koncentracja na cel.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Szkolenia wprowadzające.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu.