Stanowisko: Handlowiec – Specjalista ds. Sprzedaży

Data publikacji: 2019-11-19

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Handlowiec – Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Gdynia, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży produkcyjnej, budowlanej, przemysłowej;
  • Przygotowywanie umów i ofert;
  • Odbywanie spotkań handlowych;
  • Zawieranie oraz negocjowanie umów z klientami.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klientów z sektora B2B;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów z branży produkcyjnej, budowlanej, przemysłowej;
  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów i spotkań biznesowych;
  • Nastawienie na realizacje celów i motywacja do wykonywanej pracy;
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Współpraca na zasadach UoP;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • Możliwość rozwoju i szkolenia;
  • Możliwość korzystania z karty sportowej i przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.