Stanowisko: HR Business Partner

Data publikacji: 2019-06-21

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Business Partner

Miejsce pracy: Inowrocław, Toruń, Solec Kujawski

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia współpraca z managerami zespołów w ich codziennych i strategicznych wyzwaniach,
  • zarządzanie pracą 2 specjalistów ds. kadr i płac,
  • tworzenie i usprawnianie procesów oraz narzędzi HR dostosowanych do specyfiki firmy,
  • koordynacja procesu performance management i wsparcie managerów w tym zakresie,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych zgodne ze standardami firmy oraz współpraca z firmami zewnętrznymi w tym zakresie,
  • współuczestniczenie i koordynacja działań rozwojowych/ szkoleniowych dla pracowników przy współpracy z przełożonymi (organizacja szkoleń zewnętrznych, badanie efektywności przeprowadzanych szkoleń),
  • cykliczne, regularne raportowanie wskaźników HR oraz tworzenie i monitorowanie budżetu kosztów osobowych,
  • przygotowanie raportów, analiz i zestawień adekwatnie do aktualnych potrzeb,
  • przygotowywanie okresowych raportów społecznych, reportingu  dla HR Grupy,
  • wsparcie procesu komunikacji wewnętrznej/zewnętrznej i działań CSR,
  • obsługa JDE w zakresie zamówień dotyczących kosztów HR,
  • koordynacja działań kadrowo-administracyjnych dostawcy usług payroll,
  • współudział w tworzeniu formularzy, procedur, instrukcji, regulaminów, standardów pracy, ankiet,
  • przeprowadzanie rozmów z pracownikami, prowadzenie spotkań, prezentacji, warsztatów wewnętrznych, mini szkoleń na tematy związane z wdrożeniem pracownika, obowiązującymi standardami oraz zarządzaniem ludźmi,
  • współtworzenie systemów: ocen, wynagrodzeń, komunikacji, szkoleń, rekrutacji, sukcesji, opisów stanowisk,
  • śledzenie aktualnych trendów w zakresie motywowania, wynagradzania i oceniania pracowników oraz przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
  • samodzielne prowadzenie projektów hr w ramach realizowanej strategii dla fabryki uzgodnionych z Dyr.hr.

Wymagania:

  • co najmniej 8  lat w HR (mile widziane w środowisku produkcyjnym, ze Związkami),
  • wykształcenie wyższe: zarządzanie, psychologia lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy, dobra zus i podatków,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • sprawna i zaawansowana znajomość Excela i pppoint,
  • znajomość success factors,
  • umiejętności prezentacyjne, facylitacyjne,
  • umiejętności analityczne, organizacyjne,
  • umiejętność dostrzegania szerszej perspektywy i tworzenia długoterminowej wizji rozwoju firmy i zespołów,
  • umiejętność wyznaczania celów z pracownikami, zarządzania zmianą i budowania motywacji,
  • umiejętność definiowania i budowania strategicznych procesów wewnętrznych, a także znajomość narzędzi, które pomagają realizować te zadania,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu zmian w organizacji,
  • samodzielność i wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów,

Cechy osobowości:

  • osoba dojrzała, wyważona w wypowiedziach, proaktywna, nastawiona pozytywnie do świata i ludzi, myśli krytycznie, dogłębnie analizuje problemy i szybko dostrzega nowe rozwiązania,
  • dobrze zna swoje umiejętności, efektywnie wykorzystuje swoje mocne strony i potrafi równoważyć słabości,
  • lubi eksperymentować i nie boi się zmian, proaktywnie proponuje swoje pomysły,
  • radzi sobie z nowymi wyzwaniami dzięki pracy zespołowej i sile charakteru.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Na koniec roku dodatkowa premia od wyniku finansowego firmy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach i wartościach
  • Ciekawe projekty i poczucie wpływu na to jak działasz
  • Atrakcyjny pakiet socjalny : m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania do wypoczynku, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Wyjazdy firmowe, wspólne spotkania integracyjne budujące zespołowość
  • Dobrą kawę 🙂