Stanowisko: HR Business Partner

Data publikacji: 2019-11-06

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Business Partner

Miejsce pracy: Kraków, Katowice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii personalnej
  • projektowanie i wdrażanie w obszarze zarządzania ludźmi rozwiązań wspierających realizację celów biznesowych
  • inicjowanie i wprowadzenie działań wspierających proces budowania zaangażowania i satysfakcji pracowników
  • odpowiedzialność za procesy HR; szkoleniowy, rozwoju pracowników, rekrutacji, oceny okresowej, inne
  • wspieranie kadry menedżerskiej w zarządzaniu pracownikami oraz pracowników w ich relacjach z kadrą menedżerką

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowych strukturach
  • praktycznej wiedzy z obszarów HR
  • praktycznej znajomość prawa pracy
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point)
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • orientacji biznesowej
  • dokładności, odpowiedzialności

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełen pakiet benefitów
  • miejsce pracy dające decyzyjność i możliwość realizacji ciekawych projektów
  • świetną atmosferę