Stanowisko: HR Manager

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

HR Manager

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, Tczew

Zakres obowiązków:

  • zbudowanie od podstaw organizacji „miękkiego” HR w spółce,
  • opracowywanie i wdrażanie planów szkoleniowych na bazie strategii szkoleń przyjętych w firmie,
  • opracowywanie i wdrażanie systemów motywacyjnych oraz regulaminów wynagradzania,
  • prowadzenie rekrutacji wewnętrznych i zewnętrznych we współpracy z działami zgłaszającymi zapotrzebowanie,
  • tworzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy,
  • zarządzanie przyjętymi w spółce systemami benefitów pozapłacowych,
  • dbałość o efektywność komunikacji pomiędzy działem HR, a komórką odpowiedzialną za kwestie związane z płacami oraz administracją kadrowo-płacową,
  • opracowywanie i koordynacja działań w ramach całego cyklu performance management,
  • edukacja i efektywna komunikacja w zakresie istniejących regulaminów i polityk,
  • współpraca z menadżerami liniowymi w zakresie rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższego (preferowane kierunki – psychologia, pedagogika, socjologia, ZZL),
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale HR,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenia w tworzeniu polityk i procedur HR,
  • doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • doświadczenie we współpracy z kadrą managerską,
  • myślenia strategicznego oraz nastawienia na realizację zadań,
  • asertywności, zaangażowania oraz świetnych zdolności komunikacyjnych,
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • telefon, laptop
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w nowoczesnej, rodzinnej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów