Stanowisko: Inspektor nadzoru – branża budowlana

Data publikacji: 2020-01-25

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor nadzoru – branża budowlana

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Sprawowanie nadzoru prac wykonanych na budowach w zakresie zgodności inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę oraz podpisanymi umowami
  • Kontrola zaawansowania robót wraz z przygotowywaniem raportów tygodniowych i miesięcznych
  • Stała kontrola zgodności robót z obowiązującym harmonogramem budowy
  • Przygotowywanie oraz dokonywanie odbioru robót
  • Sprawdzanie zgodności zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami budowlanymi
  • Doradztwo zamawiającemu w zakresie jakości i trwałości przyjętych rozwiązań
  • Doradztwo w procesie przygotowywania optymalnej strategii realizacji powierzonych projektów deweloperskich

Wymagania:

  • Odpowiednie uprawnienia budowlane do sprawowania funkcji inspektora nadzoru prac budowlanych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako kierownika budowy lub inspektora nadzoru budowlanego
  • Wykształcenie wyższe
  • Przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
  • Praktycznej znajomości przepisów budowlanych

Oferujemy:

  • Umowa w oparciu o własną działalność,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia
  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość nawiązaniu długoletniej współpracy.