Stanowisko: Instalator – kotły i pompy ciepła

Data publikacji: 2021-05-24

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Instalator – kotły i pompy ciepła

Miejsce pracy: Żory, Gliwice, Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski

Zakres obowiązków:

  • Montaż kotłów i pomp ciepła
  • Wykonywanie wizji lokalnych u klientów
  • Projektowanie instalacji – głównie domy jednorodzinne
  • Wykonywanie kosztorysów
  • Rozliczanie inwestycji

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu kotów, pomp ciepła,
  • Umiejętność samodzielnego przygotowywanie kosztorysów,
  • Umiejętność rozliczania inwestycji,
  • Umiejętność czytania schematów hydraulicznych i elektrycznych,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia branżowe, wewnętrzne,