Stanowisko: Inżynier budowy

Data publikacji: 2021-02-02

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice, Legnica, Łódź, Poznań

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich,
  • Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych,
  • Bieżąca współpraca z firmami podwykonawczymi; nadzór pracy pracowników podwykonawcy,
  • Monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac,
  • Kontrola dostaw materiałów na budowę w zakresie terminowości, ilości i jakości,
  • Przygotowywanie dokumentów do odbioru robót (dokumentacja powykonawcza),
  • Uaktualnianie harmonogramu prac na kontrakcie,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia budowlane,
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość dokumentacji budowy w zakresie umów i dokumentacji projektowej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Gotowość do pracy w delegacjach,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie NNW),
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży budowlanej,
  • Pracę przy dużych i interesujących projektach w międzynarodowym zespole,