Stanowisko: Inżynier jakości

Data publikacji: 2019-01-22

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier jakości

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wymaganiami klienta w produkcji
  • Nadzór nad procesem reklamacji
  • Nadzór nad wskaźnikami jakościowymi oraz rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych
  • Inicjowanie działań związanych z ciągłym doskonaleniem
  • Opracowywanie oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych (procesu, produktu, systemu)
  • Udział  w audytach klienta oraz audytach certyfikujących
  • Działanie zgodnie ze specyfikacją techniczną ISO TS 16949, specyfikacją VDA 6.3 oraz wymaganiami Klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Uprawnienia auditora ISO TS 16949, uprawnienia licencjonowanego auditora VDA 6.3 będą dodatkowym atutem
  • Możliwość podróży w kraju i za granicą
  • Umiejętność hierarchizowania oraz delegowania zadań i celów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego