Stanowisko: Inżynier Projektu

Data publikacji: 2019-05-17

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Projektu

Miejsce pracy: Wrocław, Kielce, Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Doradztwo techniczne i wsparcie Działu Sprzedaży;
  • Wizyty u klienta celem dokonania uzgodnień technicznych dotyczących realizacji projektu;
  • Wykonywanie koncepcji technicznej projektu;
  • Wykonywanie wstępnych kalkulacji;
  • Zamawianie potrzebnych towarów;
  • Nadzór i koordynacja prac wykonywanych u Klienta;
  • Analiza przyczyn powstawania awarii.

Wymagania:

  • Uprawnienia energetyczne na stanowisku dozoru i eksploatacji w zakresie obsługi, remontów, kontrolno-pomiarowych, montaż urządzeń, instalacji i sieci Grupa 2 poz. 7 i 1-, Grupa 3 poz. 3,4,5,7,8,10;
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń ciśnieniowych;
  • Znajomość programów: LOGOCAD, Brics Card;
  • Doświadczenie w branży gazów technicznych;
  • Obsługa pakietu Microsoft Office, SAP oraz oprogramowania CAD;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe – techniczne.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • Umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Premię roczne i uznaniowe;
  • Dodatkowe benefity;
  • Samochód służbowy do celów prywatnych.