Stanowisko: Inżynier Sprzedaży CAD/CAM

Data publikacji: 2020-01-21

LoboHR jest agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży CAD/CAM

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Identyfikowanie potrzeb Klientów
  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizację założonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość CAD/CAM
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w kreatywnym zespole, otwartym na nowe technologie
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Uczestnictwo w ciekawych, różnorodnych projektach
  • Szkolenia podnoszące kompetencje
  • Pyszną kawę