Stanowisko: Inżynier Systemowy

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Systemowy

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • administracja serwerami Linux
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, Ceph, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Wymagania:

  • posiadasz doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps  oraz interesujesz się systemami backend’owymi
  • masz  dobrą znajomości systemu Linux
  • masz doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • posiadasz analityczny umysł i z łatwością rozwiązujesz skomplikowane zadania
  • znasz zagadnienia sieciowe (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • potrafisz programować w Python/Perl
  • masz doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze
  • wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
  • umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w konferencjach szkoleniach
  • możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • pakiet benefitów pracowniczych