Stanowisko: Java Developer

Data publikacji: 2018-06-20

Java Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w projektach polegających na dodawaniu modułów i funkcjonalności do istniejących aplikacji.
  • Tworzenie aplikacji na potrzeby firmy.
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji programistycznej i projektowej.
  • Współpraca z zespołem analitycznym oraz zespołem kontroli jakości oprogramowania.
  • Tworzenie oprogramowania w Javie. Rozszerzanie platform cyfrowych na potrzeby firmy.
  • Czuwanie nad jakością kodu i innymi standardami branżowymi.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie komercyjne doświadczenie w Java/J2EE.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Wykształcenie kierunkowe.Dobra znajomość Java SE, HTML, JSP, SQL.
  • Podstawowa znajomość wzorców projektowych i frameworków Spring, Hibernate, Angular.
  • Komunikatywność i gotowość do podejmowania wyzwań.
  • Znajomość narzędzi: JIRA, Confluence, SonarQube, Jenkins, Grafana, IntelliJ IDEA/Eclipse, SoapUl, SQLDeveloper, Ubuntu oraz innych serwerów aplikacji i baz danych.

Nasz klient oferuje:

  • Praca w zespole: programista, team leader, tester oraz analityk.
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące kwalifikacje.
  • Opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen).
  • Szereg inicjatyw na rzecz pracowników.
  • Premię roczną opartą na jasnych i wykonalnych celach.
  • Szybką i łatwą komunikację oraz przyjazną atmosferę w pracy.