Stanowisko: Java Developer

Data publikacji: 2021-09-03

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Java Developer

Miejsce pracy: dolnośląskie, łódzkie, Poznań

Zakres obowiązków:

  • Udział w tworzeniu nowego oprogramowania,
  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania opartego na języku Java,
  • Współpraca z zespołem programistów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość Java 11,
  • Doświadczenie w pracy z Java Frameworks (Spring, Hibernate, Maven),
  • Znajmość baz danych PostgreSQL,
  • Znajomość Git, Linux, Jira/Youtrack.

Mile widziane znajomość:

  • Angular
  • Golang
  • Docker

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • Dogodną formę zatrudnienia UoP/B2B
  • Pracę w rozwojowym projekcie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne,
  • Bardzo wygodną lokalizację biura,
  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku, brak dress-code’u