Stanowisko: Java Developer

Data publikacji: 2021-08-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Java Developer

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie aplikacji na podstawie wymagań biznesowych,
  • Projektowanie czystego kodu aplikacji,
  • Uczestnictwo w analizie przyczyn źródłowych (RCA) i naprawianie błędów,
  • Utrzymywanie istniejącego kodu aplikacji i tworzenie nowych funkcjonalności,
  • Aktywne dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie regularnych code review.

Wymagania:

  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości JAVA, popartej co najmniej 2 letnim doświadczeniem,
  • Doświadczenia w pracy z frameworkami: Spring, Spring boot, Hibernate/JPA,
  • Dobrej znajomości SQL, MySQL,
  • -Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Dogodna forma zatrudnienia UoP/B2B,
  • Możliwość pracy w biurze lub 100% zdalnej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkowymi premiami,
  • W przypadku B2B – płatny urlop i zwolnienie chorobowe,
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:00 a 9:00.