Stanowisko: Java EE Developer

Data publikacji: 2019-10-29

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Java EE Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

·         Weryfikowanie i analiza problemu, proponowanie rozwiązań.

·         Współpraca z kierownikami projektów, analitykami biznesowymi, architektami w całym cyklu rozwoju oprogramowania (SDLC).

·         Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji.

·         Dostarczanie kolejnej generacji niezawodnych, skalowalnych i innowacyjnych aplikacji Java.

·         Praca przy wykorzystaniu koncepcji modelowania i projektowania obiektowego.

·         Zapewnienie wsparcia produkcyjnego dla istniejących aplikacji.

Wymagania:

·         Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu Java EE.

·         Zrozumienie Enterprise JavaBeans.

·         Znajomość Spring Framework.

·         Dobra orientacja  w RESTful i SOAP.

·         Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych, najlepiej Oracle.

·         Zrozumienie architektury zorientowanej na usługi.

·         Praktyczna znajomość MVC.

·         Doświadczenie z interfejsem API Java Message Service.

·         Modelowanie i programowanie obiektowe.

·         Orientacja w algorytmach i strukturach danych.

·         Język angielski – min B2.

Oferujemy:

·         Współpracę w oparciu o uop/b2b

·         Okazjonalnie możliwa praca zdalna

·         Karta multisport (refundowana w 50%)

·         Opieka medyczna dla pracownika i rodziny

·         Roczny bonus (premia uznaniowa)

·         Roczny budżet na szkolenia

·         Parking (współfinansowany)

·         Budżet na szkolenia zewnętrzne

·         Elastyczne podejście w kwestii godzin pracy