Stanowisko: Javascript Developer

Data publikacji: 2018-11-05

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Javascript Developer

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

Dołącz do nas, aby projektować i kodować innowacyjne aplikacje dla wysokiej klasy klientów biznesowych, w tym najnowocześniejszy program do planowania wydarzeń, osobisty asystent zdrowia oparty na zaawansowanych zastrzeżonych technologiach sztucznej inteligencji / uczenia maszynowego, który zostanie uruchomiony na rynku amerykańskim.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji internetowych.
  • Biegłe posługiwanie się JavaScript, HTML5, CSS oraz TypeScript, ReactJS, including Babel, Redux, Immutable, react-router.
  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnej sieci animacji, bazy danych SQL i NoSQL.
  • Umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (w tym git) .
  • Praktyczna wiedza na temat architektury zorientowanej na usługi i interfejsów RESTful.
  • Otwartość na wyzwania technologiczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • inżynierskich, chęć testowania nowych rozwiązań technicznych.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z projektantami, grafikami i innymi programistami.
  • Mile widziana znajomość Java.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/ B2B.
  • Pracę w płaskiej strukturze organizacyjnej. .
  • Praca w zespole z doświadczonymi inżynierami z Doliny Krzemowej.
  • Rozwój w dynamicznej atmosferze startowej wśród innych tech-entuzjastów: szkolenia, wyjazdy na konferencje, warsztaty tematyczne.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej (do 35% czasu pracy).
  • Finansowanie dokształcania językowego podczas prywatnych lekcji.