Stanowisko: Key Account Manager (branża techniczna)

Data publikacji: 2020-03-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Key Account Manager (branża techniczna)

Miejsce pracy: Kraków, Gliwice, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywne i efektywne pozyskiwanie kluczowych klientów,
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi kontrahentami,
  • prowadzenie rozmów handlowych, indywidualne dostosowywanie oferty do wymagań klienta,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • opracowywanie kalkulacji cenowych i ofert handlowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • monitorowanie i analizowanie rynku.

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych w kanale B2B,
  • szeroko rozwinięte kompetencje negocjacyjne oraz doświadczenie sprzedażowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia,
  • współpraca na podstawie UoP lub B2B,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • szkolenia umożliwiające stały rozwój,
  • możliwość reprezentowania firmy podczas ciekawych wydarzeniach zarówno w kraju jak i za granicą,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (telefon,komputer, samochód służbowy).