Stanowisko: Kierowca Zarządu

Data publikacji: 2021-08-26

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca Zarządu

Miejsce pracy: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Organizacja, koordynacja i realizacja przejazdów Prezesa Zarządu głównie na terenie Śląska
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu przejazdów
  • Zapewnienie czystości i sprawności technicznej w powierzonym samochodzie służbowym
  • Zapewnienie transportu dla gości Zarządu

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Pełna dyspozycyjność i gotowość do pracy w nienormowanym czasie
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w Polsce i za granicami
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista, punktualność oraz dobra prezencja
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy VIP – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w znanej, rozpoznawalnej firmie
  • Formę zatrudnienia- preferowaną przez Pracownika (B2B, UoP, Umowa Zlecenie)
  • Pracę w niepełnym wymiarze godzin
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozliczenie miesięczne bez względu na ilość faktycznie przepracowanych godzin