Stanowisko: Kierownik Apteki

Data publikacji: 2019-06-13

LoboHR jest agencją rekrutacyjną która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Apteki

Miejsce pracy: Lubin

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy apteki zgodnie z obowiązującym prawem i standardami farmaceutycznymi oraz w oparciu o  standardy firmy
  • nadzorowanie pracy zespołu
  • zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności
  • zapewnienie dbałości o wysoką jakość usług oraz obsług Pacjenta
  • realizowanie celów budżetowych
  • wykonywanie czynności operacyjno-administracyjnych w aptece.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne z prawem do wykonywania zawodu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierowniczym
  • znajomość standardów i procedur dla sektora farmacji
  • umiejętność pracy w zespole i motywowania pracowników
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność  i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne proceduralne i produktowe
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole