Stanowisko: Kierownik Biura

Data publikacji: 2018-10-05

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, lidera na rynku z branży TSL, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Biura

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie oddziału pod względem wielkości i pozycji na rynku
  • Budowanie oddziału w Warszawie
  • Inicjowanie i wdrażanie działań mających na celu rozwój produktu FTL lub LTL
  • Zorientowanie na rozwój sprzedaży usług i prowadzenie klientów
  • Zarządzanie zespołem operacyjno-sprzedażowym
  • Zaangażowanie i nadzór nad wykonywanymi operacjami przez zespół spedycyjny jak i sprzedażowy
  • Pozyskiwanie nowych obszarów biznesowych w zakresie klientów FTL lub LTL oraz dbanie o relacje z dotychczasowymi Klientami
  • Spotkania z potencjalnymi Klientami i poznanie ich potrzeby w zakresie usług logistycznych oraz prezentacja oferty firmy
  • Przygotowanie propozycji współpracy (oferty handlowe) opartej zarówno o standardowe rozwiązania, jak również indywidualne projekty dostosowane do oczekiwań Klientów
  • Odpowiedzialność za wyniki oddziału

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w spedycji międzynarodowej oraz krajowej (drobnicowej i całopojazdowej)
  • Umiejętność pozyskiwania klientów, własny portfel klientów
  • Strategiczne nastawienie do tworzenia pracy oddziału i kontrolowanie postępów zarówno własnych, jak i zespołu
  • Umiejętność kreowania jasnych i ambitnych celów oraz ich realizowania
  • Posiadanie doskonałych umiejętności personalnych niezbędnych do nawiązania relacji z zespołem, klientami
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność rozumienia potrzeb Klientów i dostosowywania własnej oferty do wymagań Klientów
  • Umiejętności negocjacyjne, WSPARCIE I MOTYWACJA dla pracowników i ich potrzeb
  • Komunikatywny angielski lub/i niemiecki

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań szansę wykazania się dla pasjonata TSL z kompetencjami managerskimi i organizacyjnymi
  • Umowa stała oraz dodatkowy system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia branżowe oraz kompetencyjne