Stanowisko: Kierownik budowy

Data publikacji: 2019-05-13

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik budowy

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu
  • prowadzenie dokumentacji budowy, w tym dziennika budowy
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót, sporządzanie zestawień zużytych materiałów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z harmonogramem robót
  • stała współpraca z inwestorami, inspektorami i podwykonawcami w zakresie realizowanych prac
  • przygotowanie przedmiaru robót, opisów, rozwiązań technicznych
  • koordynacja i kontrola prac podwykonawców

Wymagania:

  • doświadczenie przy robotach drogowych nadzorowanych samodzielnie min. 5 lat
  • umiejętność prowadzenia robót brukarskich, kanalizacyjnych i bitumicznych
  • doświadczenie w organizowaniu brygad wykonawczych, egzekwowaniu wydajności oraz realizacji zgodnie z harmonogramem prac
  • doświadczenie przy robotach brukarskich z zastosowaniem systemów niwelacji 2D
  • Firma posiada park maszynowy do układania nawierzchni z galanterii betonowych i kamiennych. Od kandydata wymaga się umiejętnego wykorzystania posiadanego sprzętu w celu maksymalizowania wydajności
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności drogowej

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;
  • pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;
  • możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.
  • lokalizacja teren woj. śląskiego