Stanowisko: Kierownik ds. energetycznych

Data publikacji: 2018-10-22

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik ds. energetycznych

Miejsce pracy: śląskie

Zakres Obowiązków:

  • nadzorowanie pracy podległego zespołu pracowników oraz dbanie o ich rozwój,
  • planowanie, organizowanie i zarządzanie podległym obszarem ,
  • zapewnienie ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości pracy urządzeń
  • ustalanie priorytetów oraz planowanie działań zarówno krótko i długoterminowych,
  • usprawnianie procesów oraz tworzenie odpowiednich standardów,
  • zarządzanie budżetem,
  • przygotowywanie raportów, zestawień, kalkulacji oraz prezentowanie wyników
  • organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacji profilaktycznej na wydziałach produkcyjnych,
  • planowanie i dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych remontów, konserwacji, przeglądów technicznych urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
  • nadzorowanie dokumentacji urządzeń, instalacji i sieci energetycznych należących do firmy,
  • przygotowywanie i uruchamianie nowych urządzeń, instalacji i sieci energetycznych,
  • nadzorowanie prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji urządzeń technicznych poprzez użytkowanie zgodne z przepisami energetycznymi, BHP i przeciwpożarowymi; nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego,
  • przygotowywanie i opracowanie dokumentacji dotyczącej modernizacji i rozbudowy istniejących urządzeń technologicznych; nawiązywanie kontaktu z zewnętrznymi działami serwisowymi, współpraca z zewnętrznymi podwykonawcami prac remontowych i naprawczych,
  • analizowanie przyczyny i skutków awarii oraz kontrola wykonywanych napraw,
  • gospodarka częściami zamiennymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: energetyka, elektrotechnika),
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • uprawnienia energetyczne typu „D”, grupa II i III,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • silna osobowość i wysokie kompetencje managerskie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • grupowe ubezpieczenie,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • premie regulaminowe oraz motywacyjne,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku