Stanowisko: Kierownik działu Spedycji Międzynarodowej

Data publikacji: 2022-02-10

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik działu Spedycji Międzynarodowej

Miejsce pracy: Gdańsk, Kościerzyna, Starogard Gdański

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem 6-ciu Spedytorów Międzynarodowych.
  • Nadzór nad realizacją  założonych planów podległego zespołu.
  • Planowanie i podejmowanie decyzji kupno / sprzedaż frachtów.
  • Współpraca z przewoźnikami.
  • Pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie relacji ze stałymi Klientami firmy.
  • Prowadzenie aut na kierunku zachodnioeuropejskim.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie operacyjne we współpracy z przewoźnikami.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość języka niemieckiego- będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w prowadzeniu aut na kierunku zachodnioeuropejskim.
  • Umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji.
  • Zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem premiowym.
  • Realny wpływ na kształtowanie kierunku rozwoju firmy.
  • Elastyczność w działaniu.
  • Niezbędny pakiet szkoleń i narzędzia pracy.