Stanowisko: Kierownik Produkcji

Data publikacji: 2019-07-29

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502.), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Rumia

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu produkcyjnego oraz dbanie o efektywną pracę i motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów
  • Identyfikacja problemów w procesie produkcyjnym i organizacji pracy, generowanie propozycji usprawnień i ich wdrażanie w przedsiębiorstwie
  • Zarządzanie Bezpośredni nadzór nad procesem produkcji, nad terminową realizacją planów ilościowych i jakościowych
  • Organizacja pracy własnej i planowanie pracy podległych pracowników w sposób bezpieczny
  • Dbanie o efektywną współpracę między wydziałami produkcyjnym
  • Wdrażanie optymalizacji, ulepszeń i standardów dla procesów produkcyjnych
  • Praca na wskaźnikach: podnoszenie efektywności produkcji, wydajności i jakości produkcji
  • Ewolucyjne wdrażanie elementów leanu
  • Podnoszenie organizacji na wyższy poziom sprawności

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem produkcyjnym
  • Dyspozycyjność
  • Praktyczna znajomość branży produkcyjnej (preferowane doświadczenie w branży meblarskiej
  • Preferowana znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Zdolności przywódcze i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność przekazywania wiedzy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Energiczność w podejmowaniu decyzji oraz kreatywność
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i motywacyjny system wynagrodzeń
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Pracę w środowisku profesjonalnego biznesu
  • Możliwość rozwoju
  • Zgrany i otwarty zespół pracowników