Stanowisko: Kierownik robót elektrycznych

Data publikacji: 2019-04-29

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót elektrycznych

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych
  • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót
  • Nadzór nad podwykonawcami

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności sieci i instalacji elektrycznych
  • Znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, oraz prawa zamówień publicznych
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowanie zadań
  • Nastawienie na realizację celów w terminie
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w znanej stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z pakietem socjalnym
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w realizacji wielu ciekawych i prestiżowych projektów