Stanowisko: Kierownik salonu z odzieżą markową

Data publikacji: 2019-05-31

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik salonu z odzieżą markową

Miejsce pracy: Kraków, Wrocław, Katowice

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za kompleksową organizację pracy sklepu;
  • realizacja celów sprzedażowych oraz założonych wskaźników;
  • zarządzanie zespołem sprzedawców i rekrutacja nowych pracowników;
  • tworzenie grafiku zgodnie z wytycznymi;
  • motywowanie i rozwój zespołu;
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów;
  • promocja sklepu, współpraca z działem marketingu.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierownika sklepu lub zastępcy kierownika sklepu;
  • umiejętność planowania pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • umiejętność motywowania pracowników w codziennej pracy;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • zainteresowanie modą;
  • komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w pracę;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • system premiowy uzależniony od wyników;
  • rabaty pracownicze;
  • pakiet benefitów pozapłacowych;
  • zdobycie doświadczenia i nowych kompetencji;
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze.