Stanowisko: Kierownik sklepu

Data publikacji: 2018-10-25

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik sklepu

Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Organizowanie i kontrolowanie pracy zespołu – ustalanie grafików
  • Zarządzanie podległym zespołem, rekrutacja pracowników
  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję towaru oraz o porządek na sali sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. poziom B2)
  • Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej
  • Wysoka kultura osobista
  • Zainteresowanie modą

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + benefity
  • Praca w młodym energicznym zespole
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med oraz do karty MultiSport
  • Lokalizacja – Fashion Designer Outlet Piaseczno