Stanowisko: KIEROWNIK W BIURZE PROJEKTOWYM

Data publikacji: 2019-03-01

Lobo jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KIEROWNIK W BIURZE PROJEKTOWYM

Miejsce pracy: małopolskie, podkarpackie, śląskie

Zakres obowiązków:

– opracowywanie i koordynacja projektów zagospodarowania terenów zielonych;

– koordynacja i realizacja polityki cenowe świadczonych usług;

– zarządzanie zespołem oraz kształtowanie polityki personalnej Firmy;

– odpowiedzialność za osiągane wyniki;

– współpraca z Zarządem Spółki.

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne z zakresu – ogrodnictwa, architektury krajobrazu, leśnictwa, ochrony środowiska lub pokrewne;

– doświadczenie w opracowywaniu i koordynacji projektów zagospodarowania terenów zielonych ;

– doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie;

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

– język angielski na poziomie komunikatywnym

– gotowość do pracy na terenie woj. małopolskiego

Oferujemy:

 – zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;

– możliwość rozwoju w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

– realny wpływ na kształtowania polityki Firmy;

– pakiet szkoleń;

– udział w realizacji prestiżowych projektów,

– prywatny pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie.