Stanowisko: Mechanik Maszyn

Data publikacji: 2020-03-20

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Maszyn

Miejsce pracy: Byczyna

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie zalecanych parametrów pracy maszyn i urządzeń od strony mechanicznej
  • wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn
  • usuwanie awarii i innych uszkodzeń maszyn i urządzeń
  • realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
  • współpraca z działami produkcyjnymi

Wymagania:

  • wykształcenia min. zawodowego o specjalności: mechanik lub elektromechanik maszyn i urządzeń bądź pokrewnego
  • wiedzy w zakresie urządzeń mechanicznych
  • doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku mechanika
  • komunikatywności, dyspozycyjności, umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

  • motywacyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów i kolonii, dofinansowanie do przedszkola
  • pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń oraz kontakt z nowoczesną technologią
  • pełne wsparcie i przyjazną atmosferę, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swój potencjał
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (praca w systemie 3 zmianowym)